درباره ما
ایزوگام ایزودژ

درباره ما

پیدایش صنعت ایزوگام

انسان برای تدارک مکانی امن و آرام برای زندگی همیشه از شیوه ها و مواد گوناگونی بهره گرفته است تا بر عوامل جوی فائق آید.
در ایران با توجه به اقلیم های آب و هوایی و وفور منابع نفتی از چند دهه قبل قیرگونی سیستم متداول عایقکاری رطوبتی بوده است. پیشرفت فناوری روز دنیا باعث شد عایق های پیش ساخته بر پایه قیر به دلیل صرفه اقتصادی بالاتر و عمر مفید بیشتر جایگزین مناسب و ارزان قیمت روشهای متداول قبل شود. ایزوگام به دلیل عدم پوسیدگی، وزن بسیار سبک، ترمیم آسان و مقاومت در برابر عواملی چون آب، رطوبت، گرما، سرما و اشعه ماوراء بنفش خورشید بسیار کاربردی و موثر است.

ایزوگام ایزودژ دژی برفراز بام ها

ایزوگام گروه تولیدی ایزودژ در سال 1379 با هدف تولید انواع عایق‌های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تأسیس گردید.
به دلایل زیست محیطی، مرغوبیت، کاربرد ساده و حمل و نقل آسان، محصولات ایزوگام ایزودژ جانشین برتر از قیرگونی و آسفالت در میان رقبا، شناخته شده است. همچنین توانسته کلیه مراحل آزمون از طرف مصرف کننده را بخوبی پشت سربگزارد و امروز با داشتن آزمایشگاه مجهز، واحد تحقیق و توسعه، کارشناسان مجرب، مدیران تحصیلکرده و متخصص در تولید انواع عایق با کاربردهای مختلف، در رده بهترین عایق های رطوبتی قرار گرفته و گوی سبقت را از سایر تولیدات مشابه برباید.

گواهی نامه و افتخارات

انواع ایزوگام

انواع موارد کاربرد ایزوگام

به عنوان مثال: کاربرد در بام بدون روکش سطح، بام با روکش سطح، پل ها، پی و زیرسازی ساختمان ها، سطوح فلزی، زیر سفال بام، پارکینگ ها، تونل ها، سرویس های دستشویی و حمام، بالکن ها، استخر ها و مخازن آبی و …. مناسب بوده و به مصرف می رسد.

نمونه کار ایزوگام

نمونه کار ها

1- اداره استاندارد یزد، 2- مصلی تهران، 3- مصلی اردکان یزد، 4- دانشگاه تهران، 5- دانشگاه میبد یزد، 6- دانشگاه کرمانشاه، 7- ساختمان های آموزش و پرورش، 8- انرژی اتمی اردکان یزد، 9- ساختمان اجلاس، 10- پادگان ولیعصر تهران، 11- مراکز بهداشت یزد و ….

مذاکرات

مذاکرات و دیدار های خارجی

شرکت تولیدی ایزودژ به جهت استفاده از تکنولوژی جدید در تولید عایق و تهیه بهترین مواد اولیه، با کشور های خارجی در ارتباط می باشد. در این راستا مذاکراتی با برخی کمپانی های کشور های ترکیه، هند، عربستان صعودی، عراق، تاجیکستان و …. به انجام رسیده است.

موارد کاربرد ایزوگام

موارد کاربرد ایزوگام

مقاومت کششی بالا، الاستیته بالا، پایداری ابعاد، تاب خمشی در سرما و پایداری حرارتی مناسب محصولات، شرکت ایزودژ را جهت کاربرد در انواع شرایط آب و هوایی مناسب نموده است. شرکت ایزودژ موفق به اخذ مهر استاندارد و برای محصولات خود گردیده است.

چارت سازمانی شرکت ایزوگام ایزودژ

مدیر عامل محترم شرکت ایزودژ جناب مهندس افخمی

چارت سازمانی
مدیر عامل ایزوگام ایزودژ

مدیر محترم کنترل کیفیت و مدیر فروش ایزوگام ایزودژ خانم مهندس عسکری

گالری ایزوگام ایزودژ